InCarTec 40-1343W-165 BMW 3 Series 165mm (6.5") Speaker Panel Adaptor Rings (MDF)
40-1343W-165
2 YEAR WARRANTY
  • Stock Status: In Stock
  • Item Condition : New
  • Available QTY : 10
  • Brand: InCarTec
  • Model: 40-1343W-165
MakeModelYearsNotes
BMW3 Series1999 - 2006 (E46)
A pair of front door car speaker adapter panels for 165mm speakers.
Technical Data
  • Loudspeaker: 165 mm
  • Installation cutout: 144 mm
  • Height: 18 mm
Sold As a Pair
2 YEAR WARRANTY
A pair of front door car speaker adapter panels for 165mm speakers. These panels allow you replace the cars original speakers with new improv..