InCarTec SFKU-TSL09-100 Tesla 100mm Dashboard Speaker Upgrade Fitting Kit
SFKU-TSL09-100
SFKU-TSL09-100
SFKU-TSL09-100
SFKU-TSL09-100
2 YEAR WARRANTY
SFKU-TSL09-100
SFKU-TSL09-100
SFKU-TSL09-100
SFKU-TSL09-100
  • Stock Status: In Stock
  • Item Condition : New
  • Available QTY : 5
  • Brand: InCarTec
  • Model: SFKU-TSL09-100
MakeModelYearsNotes
TeslaModel 32017 onward
TeslaModel Y2020 onward
Provide a sound upgrade to your Tesla Model 3 or Y dashboard with our 100mm speaker upgrade fitting kit.
This kit allows you to fit aftermarket 100mm speakers to your Tesla Model 3 or Y dashboard panels (SPEAKERS NOT INCLUDED)
This speaker fitting kit includes
  • Speaker Adaptor Panels
  • Speaker Adaptor Cables
  • Centre Speaker Adaptor Cable
Speaker Adaptor Panels
Three speaker adapter panels for 100mm (4 inch) speakers.
Speaker Adaptor Cables
Centre Speaker Adaptor Cable
2 YEAR WARRANTY
Provide a sound upgrade to your Tesla Model 3 or Y dashboard with our 100mm speaker upgrade fitting kit.This kit allows you to fit aftermarket 100..
Ford Transit Custom 2012-2021 JVC 6.8" CarPlay / Android Auto USB, Bluetooth Car Stereo Upgrade Pack