InCarTec SFKU-PSA01-165 Vauxhall 165mm (6.5") Speaker Upgrade Fitting Kit
SFKU-PSA01-165
SFKU-PSA01-165
SFKU-PSA01-165
2 YEAR WARRANTY
SFKU-PSA01-165
SFKU-PSA01-165
SFKU-PSA01-165
  • Stock Status: In Stock
  • Item Condition : New
  • Available QTY : 6
  • Brand: InCarTec
  • Model: SFKU-PSA01-165
MakeModelYearsNotes
VauxhallCombo2018 onward E
VauxhallCorsa2019 onward F
VauxhallVivaro2019 onward C
VauxhallZafira2019 onward Life
Provide a sound upgrade to your front or rear doors with our 165mm (6.5 inch) speaker upgrade fitting kit.
This Speaker Fitting Kit Includes
  • 165mm Speaker Adaptor Panels
  • Speaker Adaptor Cables
165mm Speaker Adaptor Panels
A pair of front or rear door car speaker adapter panels for 165mm speakers. These panels allow you replace the cars original speakers with new improved quality aftermarket speakers.
Speaker Adaptor Cables
Pioneer TS-G170C 600 Watts TOTAL 6.5" 17 cm 2 Way Component Kit Door Car Speakers
2 YEAR WARRANTY
Alpine R2-S65 6.5" 2 Way Coaxial R Series 300 Watts Car Speaker
Provide a sound upgrade to your front or rear doors with our 165mm (6.5 inch) speaker upgrade fitting kit.This kit fits various PSA Groupe vehicle..
Vauxhall Vectra B 1995-2002 165mm Front Door Speaker Adaptor With Speaker Adaptor Plugs
Package Includes165mm Speaker Adaptor Speaker Adaptor PlugsSpeaker Adaptor kits allow aftermarket standard size speakers to be fit..
Vauxhall Vectra C 2002 - 2008 - Front or Rear Door Speaker Adaptor With Speaker Adaptor Plugs
InCarTec 40-0723-165 Vauxhall 165mm Front Door Speaker Adaptor Rings/Panels
A pair of front door car speaker adapter panels for 165mm speakers. These panels allow you replace the cars original speakers with new improv..