InCarTec SFKU-JAG01-165 Jaguar 165mm (6.5") Speaker Upgrade Fitting Kit
SFKU-JAG01-165
SFKU-JAG01-165
SFKU-JAG01-165
2 YEAR WARRANTY
SFKU-JAG01-165
SFKU-JAG01-165
SFKU-JAG01-165
  • Stock Status: In Stock
  • Item Condition : New
  • Available QTY : 1
  • Brand: InCarTec
  • Model: SFKU-JAG01-165
MakeModelYearsNotes
JaguarE-Pace2016 onward
JaguarF-Pace2016 onward
JaguarI-Pace2018 onward
JaguarXE2014 onward
JaguarXF2008 - 2015 (X250)
JaguarXF2015 onward (X260)
JaguarXJ2010 - 2015 (X351)
JaguarXJ2015 - 2020 facelift
Provide a sound upgrade to your Jaguar front or rear doors with our 165mm (6.5 inch) speaker upgrade fitting kit.
This Speaker Fitting Kit Includes
  • 165mm Jaguar Speaker Adaptor Panels
  • Speaker Adaptor Cables
165mm Speaker Adaptor Panels
A pair of front or rear door car speaker adapter panels for 165mm speakers. These panels allow you replace the cars original speakers with new improved quality aftermarket speakers.
Speaker Adaptor Cables
InCarTec 85-207 Dashboard Trim Tool Panel (4 Pack Assorted)
2 YEAR WARRANTY
Provide a sound upgrade to your Jaguar front or rear doors with our 165mm (6.5 inch) speaker upgrade fitting kit.This kit fits various Jaguar vehi..