InCarTec 40-1933W-130 BMW 3 Series Rear Quarter 130mm Speaker Adaptor Panels
40-1933W-130
2 YEAR WARRANTY
  • Stock Status: In Stock
  • Item Condition : New
  • Available QTY : 5
  • Brand: InCarTec
  • Model: 40-1933W-130
MakeModelYearsNotes
BMW3 Series1990 - 1999 (E36)
A pair of rear shelf car speaker adapter panels for 130mm (5.25") speakers.
Technical Data
  • Speakers: 130mm (5.25")
  • Panel cut out: 118mm
  • Ring height: 8mm
Sold As a Pair
2 YEAR WARRANTY
A pair of rear shelf car speaker adapter panels for 130mm (5.25") speakers. These panels allow you replace the cars original speakers wi..